Gördes Ltd,

Hedefleri doğrultusunda ilk adımları 2017 yılında atılmıştır.

image

Şirketimizin ortaklarından Kamil Yağmur’un, Dünya’nın önde gelen yatırım danışmanlarından, eldeki ürünün en verimli ve karlı kullanımı için almış olduğu bilgiler ve püf noktaları ile yatırımlarına başlamıştır. Bu anlamda ilk yatırım Manisa’nın Gördes İlçesi’ne bağlı Kaşıkçı Köyü’nde yapılmıştır. Arazi büyüklüğünün istenen seviyeye ulaşması ile yapılan ön çalışma sonrasında bahçenin ilk fazı Ocak 2017 tarihinde, ikinci fazı ise Şubat 2018 de dikilmiştir. Bugün “Atalan Çiftiği” olarak bilinen bu bahçeler, Dünya’daki en revaçta ceviz cinsi olan Chandler cinsi ceviz üretmektedir. Bahçedeki gelişim ve bu gelişimi takiben elde edilen kazanç bahçenin ortaklarının yüzünü güldürmekte ve ceviz yetiştiriciliği alanında daha istekle çalışmalar yapmalarını sağlamaktadır.

Kurak topraklardan güzel ceviz bahçelerine dönüştürülen arazilerdeki fidanlar, tam otomasyona sahip sulama ve gübreleme sistemleri ve büyük bir emek ile beslenmekte ve büyümektedir.

image
image

Tarım Hepimizin Geleceğidir.

2018 den beri doku kültürü yöntemi ile ceviz fidanları için klonal anaçlar üretiyoruz.

Bu üretimimiz ile fidanlığımıza kaliteli başlangıç materyali sağlıyoruz.
Kapasitemiz yıllık 150.000 adet Vlach ceviz anacı üretimidir. 300.000 klonal ceviz anacı üretimine çıkmayı hedefliyoruz.