image
image
GÖRDES İNVİTRO

DOKU KÜLTÜRÜ İLE
CEVİZ FİDANI ÜRETİMİ

image

1985 den bu yana kontrollü,1994 den beri sertifikalı meyve fidanı üretimi yapan Gördes Fidancılık bünyesinde, 2018 yılı itibari ile doku kültüründe ceviz fidanı üretimi için kurulan Gördes  invitro, ceviz klon anacı (Vlach) ve kendi kökü üzerine Chandler Fidanı üretimi yapmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, en iyi çeşitleri ve klonal anaçları üretebilmek için, dünyadaki tüm yenilikleri takip ederek, firmamızın bünyesinde çalışan uzman kadromuz ile gerekli ar-ge faaliyetleri yürütüyoruz.

Doku kültürü laboratuvarımız sayesinde Vlach gibi klonal anaçları ,virüsten ari şekilde üreterek, fidanlığımız ve dolayısı ile müşterilerimize en yüksek kalitede sunuyoruz.

HAKKIMIZDA

BİYOTEKNOLOJİ
HİZMETİNİZDE

image
Gördes  inVitro tarım pazarının taleplerini karşılamak için bitki biyoteknolojisini kullanarak bitkisel üretim sistemlerini araştırıyor, yeniliyor ve geliştiriyoruz . In vitro çoğaltma konusundaki bilgi birikimimiz , her zaman her bitki türünün potansiyelini arayan tüm ekibin profesyonelliğini ve sorumluluğunu yansıtır.
NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

4 KOLAY ADIMI İZLEYİN

image
SİZİ DİNLİYORUZ

İsteklerinizi dinlemek için uzman biyoteknoloji uzmanlarımızı hizmetinize sunuyoruz. Pazar talebine ve müşteri gereksinimlerine uyum sağlayan diğer bitki türleri ile projeler geliştirmek için teklifinizi analiz ediyoruz.